Termelési Csoportvezető ( Seregélyes )

Világszerte 19 országban található, csomagoló anyagokat gyártó seregélyesi partnercégünkhöz termelési csoportvezetőt keresünk!

Feladatok

  • részvétel a vállalat minőségbiztosítási rendszerének, termelési szerkezetének működtetésében

  • termelés napi tevékenységének irányítása

  • termelő berendezések és eszközök műszaki állapotának felügyelete

  • munkavédelmi, élelmiszerbiztonsági és biztonsági előírások betartásának ellenőrzése

Egyéb információk

  • Munkavégzés helye: Seregélyes

  • céges buszjáratok: Szabadegyháza, Hantos, Perkáta, Nagylók, Sárosd településekről

Requirements:
  • középfokú végzettség

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • több éves csoportvezetői tapasztalat (10-15 fő)

  • több műszakos munkarend vállalása

  • terhelhetőség

  • precizitás

  • csapatmunka

Benefits:
  • hosszú távú munkalehetőség

  • biztonságos, jó munkakörülmények

  • modern, fejlődő üzem

  • stabil háttér

  • féléves/éves bónusz

  • ingyenes angol nyelvtanulás biztosítása ( nyelvvizsga megszerzése után 20%-os béremelés )

  • Próbaidő után étkezési utalvány - havonta 20.000 Ft

Qualities:
  • fröccsöntési területen szerzett tapasztalat

  • angol nyelvtudás

Full time
Secondary technical school

Published on 02.07.2024