Termelési csoportvezető

Csatlakozz jászárokszállási partnercégünk csapatába termelési csoportvezetőként!

Feladatok / Tasks

  • Napi szintű segítségnyújtás a műszakvezetőnek

  • Gépbeállító csoport vezetése és támogatása

  • A csoportodhoz tartozó munkavállalók irányítása, fejlesztése és motiválása

  • Ellenőrzöd a termelés minőségét javító akciókat és segíted a problémák megoldását

  • Társosztályokkal való napi kapcsolattartás

Amit nyújtunk / Offer

  • Pozícióhoz igazodó bérezés

  • Béren felüli juttatási csomag

  • Munkába járás támogatása

Requirements:
  • Műszaki irányú középfokú végzettség

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Gépbeállító csoport vezetésében szerzett tapasztalat

  • Kiváló problémamegoldó, érdekérvényesítő és kommunikációs képesség

  • Három műszakos munkarend vállalása

Benefits:
  • Lean ismeretek

  • Kanban ismeretek

Jászárokszállás, 5123 Magyarország
Full time

Published on 16.10.2024