Termelési csoportvezető

Multinacionális nemzetközi gyártó partnerünk számára keresünk

kollégát, debreceni munkavégzésre

Feladatok:

·      A helyi termelési-üzemeltetési feladatok ellátása, a hozzá tartozó munkatársak vezetésével. Menedzsment támogatása, a vállalat teljes projektjének kiszolgálása, hogy a meghatározott üzleti célok megvalósításra kerüljenek;

·      A termeléstámogató rendszer kiépítése, a meghatározott KPI célok megvalósítása;

·      A termelési területet érintő létszám- és működési költségvetés tervezése/ellenőrzése, kollégák képzése, folyamatos fejlesztése;

·      Ügyfél auditok támogatása;

·      Segítségnyújtás a projektmenedzsment csapatnak és az üzemeltetési igazgatónak különböző feladatokban.

Elvárások:

·      Felsőfokú végzettség (preferáltan villamosmérnök, automatizálási mérnök, vegyészmérnök, gépészmérnök);

·      Legalább 5 év ipari területen szerzett tapasztalat, lehetőleg az autóiparban;

·      Legalább 3 év vezetői (üzemvezető, csoportvezető, supervisor) tapasztalat

·      Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás,

·      Erős projektmenedzsment és problémamegoldó képesség, vezetői készség.

Előny:

·      Zöldmezős beruházásban szerzett tapasztalat.

Amit partnerünk nyújt:

·      Végzettségnek, ipari tapasztalatnak megfelelő javadalmazás

·      Szakmai fejlődésre való lehetőség egy innovatív szakmai környezetben

·      Stabil, hosszútávú munkalehetőség

·      Modern munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem küldje el angol és magyar nyelvű önéletrajzát és bérigényét a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva! Köszönjük!

Debrecen
Full time

Published on 07.09.2024