TENDER MÉRNÖK

Az alábbi feladatok várnak majd Rád:

  • A feladataid közé fog tartozni a vevői igények értelmezése és a megfelelő ajánlatok kidolgozása. Fontos lesz figyelembe venned a kockázatokat és a lehetőségeket, valamint a kockázatok csökkentése és a profit növelése érdekében szükséges intézkedések meghatározása kiemelt feladatod lesz.
  • Biztosítanod kell, hogy minden feltétel a szabványoknak megfelelő legyen, előkészíteni a szükséges dokumentumokat ésrészt venni az átadási megbeszéléseken.
  • Kapcsolatot fogsz tartani a sales csapat tagjaival és a gyártásban résztvevő társosztályokkal is.

Amire a pozíció betöltéséhez szükséged lesz:

  • Felsőfokú villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök végzettség.
  • Legalább 1 év gyártási környezetben szerzett tapasztalat, akár pályakezdő jelöltek jelentkezését is várjuk.
  • Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudás(A belső céges kommunikációhoz).
  • Magas szintű kommunikációs és tárgyalási készségek.
  • Proaktív problémamegoldó képességek és eredményorientáltság.

A kiválasztásnál előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás.
  • SAP ismeret.

Amit Partnerünk kínál:

  • Tapasztalati szintnek megfelelő alapbér.
  • Havi bónusz(gyártási teljesítmény függvénye).
  • Éves bónusz (egyéni teljesítmény alapján).
  • Cafeteria.
  • Utazási hozzájárulás.
  • Ingyenes transzfer Budapestről (Corvin-negyedtől és az Oktogontól indulnak a buszjáratok 7:30-kor).
  • Élet- és balesetbiztosítás.
  • Medicover egészségügyi ellátás.
  • Ingyenes nyelvtanfolyamok.
  • Globális családi szabadság program.
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek.
  • Nemzetközi karrierlehetőségek.

Munkavégzés helye és munkaidő:

  • Dunavecse, 45 perc autóútra Budapesttől.
  • Általános iroda munkaidő (8:00 - 16:30).
  • Home office lehetőség a betanulási időszak után (Heti 2 nap).

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el frissített, ANGOL NYELVŰ önéletrajzod a „Jelentkezés” gombra kattintva!

Bács-Kiskun
Full time

Published on 14.09.2024