TELEPHELYVEZETŐ (SZEGED)

Feladatok, amikben számítanak Rád:

  • A telephelyhez tartozó működési folyamatok irányítása és koordinálása
  • Tervezés, tervszerű munkavégzés végrehajtása
  • Fuvarszervezési feladatokban szoros együttműködés a diszpécser csapattal
  • Részvétel a toborzás- és kiválasztási folyamatokban
  • A munkatársak beosztásának elkészítése, felügyelete, ellenőrzése(szabadság kiadás beosztása, ellenőrzése)
  • Riportok, prezentációk készítése
  • Esetenként az irodavezető helyettesítése

Mi tesz Téged alkalmassá a feladatra:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2-3 éves telephelyvezetői tapasztalat
  • Erős számítógépes MS Office és Excel ismeretek
  • Magas szintű szervező és problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, pontosság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálnak:

  • Képzési lehetőségek
  • Részvételi lehetőség új folyamatok kialakításában
  • Lendületes, folyamatos fejlődő vállalati kultúra:Ahol számít a véleményed!
  • Átfogó betanítási és beléptetési terv:folyamatos visszajelzés a fejlődésedről
  • Munkába járási támogatás

Munkavégzés pontos helye:

  • Szeged

Munkavégzés típusa:

  • Teljes munkaidő

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed,

küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat

az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Csongrád
Full time

Published on 03.07.2024