Telekom tanácsadó és értékesítő

Építsd a karriered az East-Office Kft Telekom hivatalos Partnerénél

Kisvárda, Csillag utca 9-11

Debrecen, Tesco Áruház, Kishegyesi út 1-11

Berettyóújfalú, Milennium út 1.

Hajdúszoboszló, Tesco Áruház, Kabai útfél

Önéletrajzokat város megjelöléssel  a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

A FELADATOK, AMELYEKET RÁD BÍZNÁNK:

  • Élményt nyújtó ügyfélkiszolgálás, a Telekom termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • Konzultatív, ügyfél igényeire szabott tanácsadás
  • Eszközök, online szolgáltatások bemutatása az ügyfeleknek
  • Panaszok, reklamációk kezelése

MIT ADUNK A MUNKÁDÉRT CSERÉBE?

  • Fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz
  • Teljesítményorientált, versenyképes jövedelemre tehetsz szert
  • Lehetőséget adunk a legújabb készülékek, szolgáltatások kipróbálására
  • Folyamatos támogatást és képzést kínálunk, hogy a legjobb lehess!

TE VAGY AZ ÚJ CSAPATTAG, AMENNYIBEN:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Kiválóak kommunikációs és problémamegoldó készségeid
  • Fontos számodra az ügyfélközpontúság
  • Eredményorientált és dinamikus vagy
  • Érdeklődsz és nyitott vagy a technológiai újdonságok iránt
  • Precízen végzed a munkád és nem riadsz vissza kihívásoktól

ELŐNNYEL INDULSZ A PÁLYÁZÓK KÖZÖTT, HA:

  • Van üzletkötői vagy értékesítési területen szerzett tapasztalatod

Berettyóújfalu
Kisvárda, 4600 Magyarország
Hajdúszoboszló, 4200 Magyarország
Debrecen
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 31.07.2024