Technológiai Projektmérnök

Élelmiszeriparaban tevékenykedő, nemzetközi piacon jelen levő veszprémi Ügyfelünk számára keresünk új munkatársat projekt mérnöki pozícióba.

  • Projektek megtervezése, feladatok megszervezése és koordinálása
  • Új beruházási igény végrehajtásának menedzselése
  • Projektek teljesítésének ellenőrzése és minősítése, majd az
  • üzemszerű termelésbe való átadása
  • Termékek minőségének felügyelete
  • Határidők és költségkeret betartása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, gyártókkal és társosztályokkal
  • Dokumentációs feladatok ellátása
Requirements:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
Benefits:
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség, támogató környezet
  • Utazási támogatás (bruttó 30 Ft/km)
Qualities:
  • FMCG termelési folyamatokban szerzett gyakorlat
  • Jelentkezés: karrier@hunam.hu
  • Tel.:+ 36 70 380 0459

Veszprém
Full time

Published on 30.06.2024