Technikus

Multinacionális partnerünk a GE Healthcare számára az alábbi pozícióba keresünk kollégát:

Technikus

Munkavégzés helye: Páty

A Technikus feladatai közé tartozik az egészségügyi berendezések diagnosis felállítása, javítása, szétszerelése, a működő jó alkatrészek visszanyerése, esetleges helyre hozása és a termékek mozgatása állomásról-állomásra. Továbbá feladatai közé tartozik a felújított gépek széteszerelése (Harvest) egy GE Healthcare javító üzemben.

Alapvető felelősségek közé tartozik a javítások, tesztelések, gép egységek felismerése és azonosítása, és a késztermékek lecsomagolása kiszállítandó polcra helyezése, miután meggyőződött a termék minőségének helyességéről, és a rendszerben is regisztrálta. Jó kapcsolatot kell felépíteni a beszerzőkkel, a termék mérnökeivel, és a project vezetőkkel, akik a vevő felé tartoznak jelentéssel.

Feladatok:

  • Orvosi eszközök javítása, feljavítása (upgrade)
  • Alkatrészek javítása, tesztelése és a kiszállítással kapcsolatos teendők elvégzése
  • Nagy orvosi gépek szétszerelése és használható alkatrészek kinyerése
  • Gépek minőségügyi szinvonalának biztosítása
  • Műszaki segítségnyújtás telefonon vagy személyesen a vevők, a szerviz személyzet vagy a beszállítók számára
  • Konstruktív visszajelzés a projektekkel kapcsolatban a project vezetőknek
  • Nagymértékű egyéni hozzájárulás a csapat célok eléréséhez. Műszaki irányító szerep mások támogatásával a hibaelhárításban, kérdések megválaszolásával és mérnöki segítség kérésével
  • Gyártás hatékonysági eszközök használata, hatékonyság javítás céljából
  • Munkabiztonsági tényezők betartása, és a hiba/probléma azonnali jelentése a felettesnek

Minőségirányítási célok:

  • Minden Quality & Compliance (Minőség és Megfelelőség) tréning teljesítése a megadott határidőkön belül.
  • Bármilyen minőségi vagy megfelelőségi probléma azonosítása és jelzése, valamint szükség esetén azonnali javító intézkedések végrehajtása.
  • Tréning: a GEHC tréning előírások ismerete és betartása.
  • Szerelési folyamatok, munkaelőírások, dokumentációs konfigurációs ellenőrzés, nem-megfelelőség és átdolgozási dokumentációs feltételek ismerete és megértése, illetve ezek alkalmazása annak biztosítása érdekében, hogy egy eszköz leírásának megfelelően alkalmazható..
  • Stop Order, engedmény adás, ESD, kalibráció, megelőző karbantartás, anyag azonosítás és szegregáció, helyes dokumentálási gyakorlat (GDP) eljárások ismerete és betartása munka típusának és pozíciónak megfelelően.

Elvárások:

  • Technikusi végzettség, vagy középiskolai végzettség és műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Jártasság a logikus hibakeresésben rendszer és alrendszer szinten, azonosítható probléma-megoldási technikák alkalmazása
  • Pontos következtetések levonásának a képessége teszt adatokból, működési hibákból vagy eltérésekből, és segítség a meglévő terv vagy folyamat javításával
  • Jártasság az alapvető írásbeli műszaki információk megértésében és értelmezésében
  • Jó munkára való képesség korlátozott utasítások és információk esetén is

Előnyök:

  • Főiskolai végzettség gyártással, gépészettel vagy technológiával kapcsolatos területről
  •  Kommunikációs szintű angol nyelvismeret előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Egészségbiztosítás
  • Egyműszakos munkarend
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bejárási támogatás / céges buszjárat

Technikus

Páty, 2071 Magyarország
Full time

Published on 31.07.2024