Tampon-nyomó gépkezelő operátor

Tecnica Ungheria Kft.

Olasz tulajdonú 1960-ban alapított vállalat, amely mostanra a téli sportfelszerelések és lábbelik piacán piacvezető céggé nőtte ki magát. Jelenleg 9 országban 19 gyártóüzemmel rendelkezik, összesen több mint 1.400 főt foglalkoztat, termékei világszerte több mint 10.000 üzletben kaphatók.

Nagykállói gyártóüzemünk bővítése kapcsán keresünk munkavállalókat

Tampon-nyomó gépkezelő operátor munkakörbe

Főbb feladatok:

  • tampon-nyomó gépek üzemeltetése
  • termékek  ellenőrzése és elcsomagolása
  • napi termelés dokumentáció töltése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • három műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hétfőtől – péntekig napi 8 órás munkavégzés
  • Teljesítményre ösztönző juttatási rendszer
  • Prémium, egyéb juttatás
  • Emelt összegű cafeteria K&H SZÉP kártya
  • Ingyenes céges buszjárat- Nagykálló vonzáskörzetében, Nyíregyháza, Újfehértó és Érpatak.
  • Munkába járás támogatása – 30.-ft/km költségtérítés gépkocsival, bérlet hozzájárulás

Munkavégzés helye: Nagykálló

Ha szeretne csatlakozni egy dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalathoz, ahol szakmailag fejlődhet, jelentkezzen elérhetőségeink egyikén, vagy érdeklődjön a 06 - 42 / 887363 – as telefonszámon.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Nagykálló, 4320 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
no work experience required
Primary school

Published on 11.09.2024