Takarító

Tapasztalt takarító munkatársat azonnali kezdési lehetőséggel várjuk Budapest XII. kerületi telephelyen lévő partnerünk számára. Ha igényes vagy a munkádra és szívesen dolgoznál 6 órás részmunkaidőben egy kutatóintézetnél, jelentkezz most!

Feladatok

  • Irodák rendben tartása

  • Mellékhelyiségek napi takarítása

  • Műhelyek takarítása a kollégákkal egyeztetve

  • Ablakmosás és hűtő takarítás alkalmanként

Egyéb információk

  • 6 órás részmunkaidő: H-P, preferáltan 6:00-12:00 – megbeszélés szerint délután is végezhető. Alkalmanként szombati munkavégzés vállalása.

  • Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület, (Csillebérc)

Requirements:
  • Középfokú szakképesítés/Érettségi

  • 1 éves tapasztalat (iroda, társasház, ipari terület, műhelytakarításban)

  • Alapos, precíz, felelősségteljes munkavégzés

  • Megbízható személyiség

Benefits:
  • Versenyképes bérezés

  • Határozatlan idejű szerződés

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Cafeteria, szemüvegtámogatás – próbaidő után

Takarító

Budapest
Full time

Published on 19.09.2024