SZERVIZTECHNIKUS

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTANAK RÁD:

  • Tervezett, ütemezett karbantartások elvégzése.
  • Hibajavítás, problémák elhárítása.
  • Felújítási javaslatok és modernizációs megoldások feltérképezése.
  • Automata ajtók, elektromos kapuk, redőnyök és sorompók felmérése, javítása és felújítása.
  • Új rendszerek telepítésében való részvétel.
  • Munkával kapcsolatos dokumentáció szakszerű vezetése.
  • Műszaki szaktanácsadás.
  • Alkatrészbázis naprakész tartása.

TÉGED KERESÜNK, HA...

  • Legalább 2,5 év tapasztalatod van elektromos berendezések szerelésében.
  • Középfokú villamos szakirányú végzettséged van.
  • Önállóan, felelősségteljesen végzed a munkád.
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel - (a munkavégzés idejének 90%-a utazással és helyszíni munkával telik).

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Angol nyelvtudás olvasási szinten (a dokumentációkhoz és szerelési útmutatókhoz).

AMIT A PARTNERÜNK KÍNÁLSZÁMODRA:

  • Korrekt fizetés, bejelentett munkaviszony.
  • Modern szervizautó - magánhasználatra, tankolókártyával.
  • SZÉP kártyára érkező Cafeteria juttatás.
  • Saját szerszámok és igényes munkaruha.
  • A mindennapi munkavégzéshez tablet és mobiltelefon.

Munkavégzés helye:Országos munkavégzés, a központjuk Budapest 22. kerületében található

Munkaidő:Napi 8 óra

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, és szívesen csatlakoznál a Partnerünk csapatába, akkor jelentkezzfrissített MAGYAR nyelvűönéletrajzodcsatolásával az alábbi gombra kattintva:

Budapest
Full time

Published on 08.10.2024