Szenior Adótanácsadó (Transfer Pricing)

Ügyfelünkhöz, a világ egyik legnagyobb tanácsadó cége, keres Szenior Adótanácsadót transzferár területre. Ha tartalmas munkát és fiatalos, barátságos közeget keresel, fontosnak tartod a folyamatos fejlődést, precíz és elkötelezett vagy, és szeretnél a karrieredben a következő lépcsőfokra lépni, várjuk jelentkezésed!

Feladatok:

  • Transzferár dokumentáció, benchmark tanulmány és adatbázis kutatás elkészítése
  • Nemzetközi irányelveknek megfelelő árazási megoldások kidolgozása
  • A kapcsolt tranzakciók árazásának felülvizsgálatában, a transzferár-kockázatok azonosításában és az árazás újrastrukturálásában való segítségnyújtás
  • Részvétel ügyféltalálkozókon, tárgyalásokon
  • Szokásos piaci ár megállapítási (APA) kérelmek kidolgozása, az eljárás folyamatában való közreműködés
  • Ellenőrzések során multinacionális ügyfeleink támogatása
  • Árképzési politikák elemzése és dokumentálása
  • Ügyfeleink támogatása transzferár témában adóhatósági ellenőrzések során.
  • Részvétel előzetes ármegállapítási kérelmek előkészítésében

Elvárások:

  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (Big4-nál vagy egyéb adótanácsadónál szerzett tapasztalat előny)
  • Közgazdasági, jogi vagy egyéb felsőfokú végzettség
  • Magabiztos kommunikáció magyarul és angolul szóban és írásban
  • Szeretsz és tudsz csapatban dolgozni
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előny:

  • Számviteli ismeretek (IFRS és/vagy magyar számvitel)

Amit ajánlunk:

  • A cég belső programjának keretében lehetőséged nyílna 6 hónaptól akár 2 évig a New York-i vagy amszterdami irodában is kipróbálni magad
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakörben dolgozhatnál, ahol garantáltan nem lesznek egyforma, monoton munkanapok
  • Lehetőséged lenne számos, különböző iparágban működő vállalkozás több területet is felölelő projektjeibe bekapcsolódni (például cégcsoport strukturálás, átvilágítás, adókedvezmények, állami támogatások, általános adózási kérdések)
  • Betekintést kaphatsz számos vállalkozás gazdasági működésébe (nem kizárólag adózási kérdésekben szerezhetsz releváns tapasztalatot)
  • Kiszámítható karrierútat vázolnak fel számodra
  • Lennének rendszeres, havi szintű visszajelzések, mentoring beszélgetések a karriered és személyes fejlődésed segítésére
  • Versenyképes fizetést és személyre szabott juttatásokat kapnál

Requirements:
Benefits:

Budapest
Full time

Published on 02.08.2024