Öntő - Székesfehérvár

Alumíniumipari termékek gyártására, öntödei berendezések kezelésére, anyagmozgatási feladatok ellátására keressük munkavállalóinkat.

Feladatok:

  • Alumíniumipari termékek gyártása,
  • Anyagmozgatás,
  • Öntödei berendezések kezelése

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Szigorú munkabiztonsági előírások betartása
  • Csoportmunkára való alkalmasság
  • 8 órás munkavégzés
  • 6+2-es folyamatos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Kiemelkedően magas műszakpótlékok
  • Egyéb juttatások: cafeteria, 13. havi bér, Karácsonyi juttatás, egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Ingyenes céges buszjáratok több irányból
  • Hosszú távú munkalehetőség, képzési lehetőségek és támogatások egy biztos hátterű cégnél

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Targoncavezető vagy emelőgépkezelő jogosítvány
  • Számítógépes ismeretek

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

További információ:

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Full time

Published on 13.10.2024