STOCK CONTROLLER - Anyagellenőr (Üllő)

Világhírű, márkás informatikai eszközgyártó ÜLLŐIpartnerünkhözkeresünk Stock Controller -ANYAGELLENŐRÖKET 2 műszakban

Modern gyári környezetet keres fejlődési lehetőségekkel? Megtalálta!

A bejárástingyenes céges buszjáratokkalbiztosítjuk!(Budapest, Érd, Csepel, Vecsés, Pécel, Maglód, Gyömrő, Vácszentlászló, Tóalmás, Kóka, Tápiószecső, Sülysáp, Úri, Gomba, Monor, Tápiószentmárton, Tápióbicske, Nagykáta, Szentmártonkáta, Tápióság, Pánd, Monorierdő, Tápiógyörgye, Tápiószele, Farmos, Csemő, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Nyáregyháza, Csévharaszt, Vasad, Dabas, Hernád, Inárcs, Ócsa, Gyál)

Feladatok

  • Termelésben kiadott listák egyeztetése

  • Készletmozgások nyomon követése és kezelése SAP-ban

  • Termelés alapanyagigényének megrendelése a raktárból

  • SAP és egyéb belső rendszerek összehangolása készletmozgás szempontjából

  • Az esetleges rendszerek közti hibák kijavítása

  • Adatok összevetése, ellenőrzése (Excel táblákban)

Egyéb információk

  • Munkavégzés helye: Üllő

  • 2 műszakos munkarend (6.00-14.00 vagy 14.00-22.00)

  • Céges buszok Üllő 50 km-es körzetéből

  • Szállást sajnos nem tudunk biztosítani

Requirements:
  • Betöltött 18. életév

  • Középiskolai végzettség megléte (Előny: érettségi)

  • MS Office ismerete

  • Excel felhasználói szintű ismeretek

  • Pontos, folyamatos munkavégzés

  • Önállóság, terhelhetőség

Benefits:
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség előre lépési lehetőséggel

  • Versenyképes alapbér

  • Cafeteria br. 15 000 Ft (már próbaidőtől)

  • Teljesítmény és Jelenléti bónusz

  • MEDICOVER biztosítás

  • Céges buszjáratok Üllőről és 50 km-es körzetéből

  • Személygépkocsival történő bejárás támogatása 35Ft/km

  • Túlóra lehetőség

  • Képzések, oktatások

Qualities:
  • Angol nyelvtudás alapszinten

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • SAP rendszerben való jártasság

Üllő, 2225 Magyarország
Full time

Published on 03.07.2024