Sörfőző - Budapest, X.kerület

Feladatok:

  • A sörlé készítésnek felügyelete, a munkafolyamatok számítógépes nyomon követése

  • A sörlé minőségi ellenőrzése, mintavételezés

  • Üstök kezelése, kiszolgálása

  • Főzetenkénti komlóadagok és segédanyagok kimérése

  • Minőségi, környezet- és munkavédelmi szabványok betartása

  • Autonóm karbantartási feladatok elvégzése, javítási igények jelzése

  • Paraméterek nyomon követése, probléma megoldás

  • Segédanyagok átvétele beszállítótól

  • Vegyszerek kezelése (szivattyúk, segédanyagok átvétele)

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség

  • 1-2 éves gépkezelő tapasztalat vagy van műszaki érzék, végzettség vagy tapasztalat

  • 12 órás műszak vállalása

  • Számítógépes ismeret

  • Pontosság, precizitás

  • Proaktivitás

  • Felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • Élelmiszeripari tapasztalat

  • Középfokú végzettség

A munkáltató ajánlata:

  • Bér utalása a hónap első napján

  • Cafeteria

  • Negyedéves bónusz

  • Dolgozói söröző és konditerem korlátlan és ingyenes használata

  • Egészségbiztosítás magánegészségügyi vizsgálatokra

  • Ingyenes szálláslehetőség a telephely mellett

  • Munkaruha, munkavédelmi eszközök és a biztonságos munkakörnyezet biztosítása

A munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. élelmiszeripari gyártó partnere számára toboroz szakembereket.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.