SMT PROJEKT TESZTMÉRNÖK

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Gyártósorok telepítése, üzembe helyezése és műszaki felügyelete.
  • Tesztberendezések felügyelete (Programozó állomás, ICT, FCT).
  • Izgalmas projektekben való részvétel, közös munka a gépek beszállítóival és a termékfejlesztési csapatukkal (Design review, Equipment acceptance stb.).
  • Beszállítókkal való szakmai kapcsolattartás.
  • Gyártás támogatása a gyártás felfuttatási időszakában.
  • Folyamatos fejlesztések a selejt- és ciklusidő csökkentésének érdekében, a gépek rendelkezésre állásának javítása.

Szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Felsőfokú végzettség (villamosmérnöki vagy mechatronikai vagy mérnökinformatikai területen).
  • Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk, ha tanulmányaidat sikeresen befejezted a fent említett területen egyikén.
  • Elektronikai méréstechnikai ismeretek.
  • Magabiztos angol nyelvtudásszóban és írásban egyaránt (projektek során kapcsolattartáshoz).
  • Kiváló kommunikációs készség és határozott fellépés.
  • Jó helyzetfelismerési éserős problémamegoldó képesség.

Pozíció betöltéséhez előny, de nem feltétel:

  • Autóipari tapasztalat.
  • IPC standard ismeret.

Amit Partnerünk kínál:

  • 13. havi kifizetést nyújtanak.
  • Munkába járási támogatást adnak.
  • Cafeteria juttatást biztosítanak, amelyet kérhetsz SZÉP kártya kifizetéssel vagy több elem közül is választhatsz.
  • Negyedéves csoportos teljesítménybónusztérhetsz el.
  • Iskolakezdési támogatást nyújtanak.
  • Employee Assistance Program, támogatást adnak a mindennapi kihívások leküzdésében.
  • Energia támogatást adnak, hogy otthon is könnyebb legyen.
  • Vállalati egészségbiztosítást kínálnak(Medicover).
  • Albérlet támogatássalhozzájárulnak a lakhatási költségeidhez.
  • Munkatárs ajánlási program - jutalom vár rád ha új kollégát hozol a csapatukba.
  • 2018-ban átadásra került új logisztikai központjuk, amellyel eddigi alapterületük megduplázódott, így alegmodernebb környezetben dolgozhatsz.

Munkavégzés helye:Veszprém

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, és szívesen csatlakoznál a Partnerünk csapatába, akkor jelentkezzfrissített MAGYAR nyelvűönéletrajzodcsatolásával az alábbi gombra kattintva:

Veszprém
Full time

Published on 16.09.2024