SAP TANÁCSADÓ ÉS FEJLESZTŐ

Rád váró feladatok:

  • Az ügyfeleik támogatása SAP® szoftvermegoldások kivitelezésében és karbantartásában
  • SAP® tanácsadás és/vagy fejlesztésben való részvétel
  • SAP® megoldások integrálása és megvalósítása, valamint fejlesztési stratégiák és koncepciók kidolgozása
  • Proaktív közreműködés a projektekben
  • Aktív kapcsolattartás a külföldi és hazai ügyfelekkel
  • Koordinálási és irányítási szerepkör is várhat rád, melybe beletartozik a szakmai felelősségvállalás a csoport sikerességéért
  • Kollégák mentorálása

Mit hozz magaddal az új munkakörbe:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3-5 éves munkatapasztalat SAP® területen
  • Üzleti folyamatokban való jártasság
  • Legalább egy SAP® modul ismerete (Pl.: FI / SD / MM / PM / PP / IS-U stb.)
  • Folyékony angol és/vagy német nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság
  • Önálló munkavégzés
  • Felelősségtudatos magatartás

    Ha tanácsadóként jelentkeznél:

  • Többéves gyakorlati tapasztalat koncepció alkotásban, elemzésben, felmérésben, tesztelésben, ügyféligények felderítésében
  • Megoldási javaslatok meghatározása, kidolgozása
  • Rendszerkonfigurációk ismerete

    Ha fejlesztőként jelentkeznél:

  • Többéves tapasztalat szoftverfejlesztésben
  • Az SAP® összetevőinek műszaki elemzése, tervezése, kódolása, konfigurálása és tesztelése
  • ABAP / ABAP OOismerete
  • SAP® HANA ismerete

Előnyt jelent:

  • Egyéb szakmai tanúsítvány
  • SAP® Business ByDesign ismeret
  • Cloud technológiák ismerete
  • Webfejlesztői ismeretek
  • UI5, Fiori ismerete

Amit kínálnak:

  • Karrierépítési lehetőségek
  • Home Office lehetőség
  • 15-féle egyéb juttatás
  • Bónuszrendszer és nyelvi tréningek
  • Külföldi üzleti utak
  • Rendszeres csapatépítő programok
  • Hazai és nemzetközi projektek
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek
  • Modern iroda ergonomikus berendezéssel, csúcstechnológiás eszközökkel
  • A Chill Zone-ban PlayStation és csocsó vár rád
  • Kávé, tea biztosítva van az irodában
  • Egy fiatalos vállalat dinamikus, motivált csapatában dolgozhatsz

Munkavégzés pontos helye:

  • Budapest, Pécs, Debrecen, Győr

Munkaidő:

  • Törzsidő 9:00-15:00-ig, ezen felül a munkaidő a Vezetőséggel való egyeztetés alapján rugalmasan alakítható.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hungary
Full time

Published on 26.06.2024