Rezidens mérnök (Pozsony)

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:Az új kolléga fogja képviselni a vállalatot pozsonyi autóipari Partnerüknél, termékismeretének köszönhetően hozzájárul a fejlesztésekhez, javítási folyamatokhoz;
Változások feldolgozása és rendszerbe implementálása;
Termelési és minőségi mutatók folyamatos követése és riportálása;
Felmerülő problémák menedzselése, reklamációk elindítása, vagy helyben orvosolható hiba esetén megoldási javaslatok kidolgozása;
A Partner alkatrészeihez köthető utómunkák támogatása és fejlesztése;
Amennyiben szükséges, válogatások indítása, utómunka koordinálása.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Requirements:

Felsőfokú műszaki végzettség;
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
Magyar és szlovák nyelv tárgyalási szintű ismerete, emellett erős angol VAGY német nyelvtudás;
Veszprém megyében történő betanulás vállalása (szállást biztosít a vállalat);
Autóiparban szerzett tapasztalat.

Benefits:

Rugalmas irodai munkarend;
Motiváló alapbér, 100% bejárás támogatás (br. 70 Ft/km), 13. havi juttatás;
Felelősségteljes munkakör, fejlődési lehetőség;
Modern munkahelyi környezet.

Full time

Published on 25.06.2024