Raktárvezető

Csatlakozz dinamikusan fejlődő csapatunkhoz, és légy részese egy induló vállalat felépítésének!

Feladatok / Tasks

  • A raktár mindennapi működésének irányítása és felügyelete angol és magyar nyelven

  • Raktári dolgozók munkájának szervezése, beosztások készítése és motiválása

  • Készletkezelési folyamatok felügyelete, készletek optimalizálása és nyomon követése

  • Beérkező és kimenő áruk átvétele, ellenőrzése és dokumentálása

  • Kapcsolattartás beszállítókkal, partnerekkel és az értékesítési osztállyal

  • Munka- és tűzvédelmi előírások betartatása, raktári rend fenntartása

  • Teljesítménymutatók figyelése, jelentések készítése a vezetőség számára

Amit nyújtunk / Offer

  • Multikulturális környezet

  • Többnyelvű munkavégzés

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés

Requirements:
  • Középfokú végzettség (logisztikai vagy műszaki végzettség előnyt jelent)

  • Legalább 3-5 év raktározási területen szerzett tapasztalat, ebből minimum 2 év vezetői tapasztalat

  • Kiváló szervezési és problémamegoldó készség

  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office, raktárkezelési rendszerek)

  • Jó kommunikációs készség és csapatvezetési képesség

  • Rugalmasság és önálló munkavégzés

  • Angol nyelvű munkavégzés vállalása

Benefits:
  • Felsőfokú végzettség

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat

Debrecen
Full time

Published on 25.10.2024