Head of Quality (Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi gyártó Partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:A minőségirányítási szervezet szakmai irányítása;
Stratégiai feladatok meghatározása és nyomon követése;
A teljes vevői elégedettség biztosítása vállalati szinten;
Minőségügyi rendszer tervezése és megszervezése;
Részvétel a költségvetés tervezésében;
Az üzleti folyamatok és rendszerek szabványosítása,
Szükség esetén a gyártás támogatása minőségügyi oldalról;
Külső belső benchmarking segítségével minőségügyi szabványok és módszerek kialakítása;
Dedikált gyáregységek quality menedzsmentjének irányítása.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Requirements:

5+ év vezetői tapasztalat gyártó/termelő környezetben;
Minőségügyi területen szerzett tapasztalat;
Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
Felsőfokú végzettség;
Rugalmasság, utazási hajlandóság.

Benefits:

Biztos jövő a vállalatnál;
Támogató és együttműködő szervezet;
Változatos, fejlesztésekre lehetőséget adó munkakör;
Kiemelkedő bér, bónusz és céges autó (magánhasználatra is).

Qualities:

Jó problémamegoldó képességgel rendelkezik;
Határozott;
Képes nagy projektek kezelésére;
Képes az önálló munkavégzésre.

Hungary
Full time

Published on 01.08.2024