PURCHASE DISPATCHER

A légiközlekedés elhivatottsággal, pontosságra törekvéssel jár. Folyamatos technikai újítások, változatos feladatok, hosszú távú fejlődési lehetőség, ez a légiipar. Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő repülőgépalkatrész gyára, tőkeerős nemzetközi háttérrel

munkatársat keres.

A várható feladatok:

  • Felelős a beszerzett alkatrészek / anyagok diszpozíciójáért, valamint a termeléshez szükséges, zavartalan anyagellátás biztosításáért.
  • Felelős a megrendelt anyagok megfelelő mennyiségben és időben történő biztosításáért.
  • Tisztázza a szállítással kapcsolatos ügyeket, monitorozza az áru bevételezését és reklamációt kezel.
  • Feldolgozza a rendeléseket és optimalizálja a rendelési mennyiségeket, valamint nyomon követi a megrendeléseket és gondoskodik a szállítási időpontok rendszerben történő feldolgozásáról.
  • Felelős a rendszerben (SAP) lévő törzsadatokért, az esetleges fizetési felszólításokért a partner irányába, valamint az új termékek kezeléséért.
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és a releváns társosztályokkal.

 Jelentkezéshez szükséges feltételek:

  • Közép-, vagy felsőfokú kereskedelmi végzettség, releváns beszerzési munkatapasztalattal.
  • Erős német nyelvtudás (írásban és szóban)!
  • Office programok (Word, Excel) magabiztos, ismerete

Előny a jelentkezésnél:

  • Legalább középfokú angol nyelvtudás, SAP vonatkozó modul ismerete
  • Nyitottság a fejlődésre, tanulásra, nemzetközi munkakörnyezetre.

Juttatások:

  • Versenyképes munkabér, fejlődési lehetőség.
  • Cafetéria (SZÉP kártya juttatás), és bónusz rendszer.
  • Kiszámítható munkaidő (H-P).
  • Nyelvtanulási lehetőség (német és angol)
  • Home office lehetőség (2-3 nap/hét)

A munkavégzés helye: Debrecen.

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláshirdetésünk, úgy önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, kérjük a tárgymezőben tüntesse fel, hogy "Purchase Dispatcher".

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
1 - 2 years of experience
Secondary school
Bachelor

Published on 12.09.2024