Projektmérnök - Veszprém

Feladatok:

  • Új projekthez kapcsolódó technikai feltételek, döntéselőkészítés megtervezése
  • Új termék/projekt beruházási igény végrehajtásának menedzselése a WCM-nek megfelelően
  • A projekt végrehajtása után annak az üzemszerű termelésbe való átadása, dokumentálása az előírt folyamatok alapján
  • Gyártási folyamatok dokumentációja, elkészítése, oktatás biztosítása
  • Együttműködés a gyártásban résztvevő más osztályokkal
  • Változásmenedzsment, illetve annak dokumentálása
  • Költésmenedzsment, illetve annak dokumentálása
  • Beszállítókkal, gyártókkal, beszerzéssel való kapcsolattartás
  • Fejlesztési ötletek - Kaizen - támogatása, fejlesztések visszaellenőrzése
  • A termék minőségének folyamatos figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • Mérnök végzettség (Gépészmérnök, Mechatronikai mérnök, Vegyészmérnök, Élelmiszermérnök)
  • Sorozatgyártásban szerzett tapasztalat
  • AUTOCAD, egyéb tervezőprogramok ismerete
  • FMCG termelési folyamatokban szerzett tapasztalat előny
  • Office ismeretek
  • Nyitottság, pontosság, precizitás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Modern gyártókörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál
  • Kedvezményes termék vásárlási lehetőség

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű gyártó Partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Veszprém
Full time

Published on 01.07.2024