Présgép kezelő munkatárs

  • Présgépek (progresszív és transzfer) kezelése
  • Gyártási folyamatok végrehajtása
  • Termékek minőségellenőrzése
  • Gyártás dokumentációjának rögzítése

Elvárások / Requirements

  • Présgépek kezelésében szerzett legalább 1 év tapasztalat
  • Befejezett középfokú végzettség előny
  • Együttműködő készség, csapatszellem
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk / Benefits

  • Tapasztalat alapú juttatási csomag br. 2000 Ft fölötti kezdő órabér
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos, támogató munkakörnyezet, változatos feladatokkal
  • Éves baleset biztosítás
  • Szakmai és nyelvi képzési fejlődési lehetőségek

Ingyenes céges buszjáratok:
Abony, Cegléd, Ecsegfalva, Fegyvernek, Kenderes, Kengyel, Kisújszállás, Kunszentmárton, Martfű, Rákóczifalva, Rákócziújfalu, Szajol, Szolnok-Szandaszőlős, Szolnok (Alcsisziget), Tiszaföldvár, Tiszafüred, Tiszapüspöki, Tiszatenyő, Törökszentmiklós

Ha úgy érzed, hogy Téged érdekel a lehetőség, akkor jelentkezz vagy hívd a +36 20 373 29 69-es telefonszámot!

a0t4H00000gP1H3QAK

Szolnok
Full time

Published on 16.10.2024