PÉNZÜGYI GYAKORNOK

A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Ehhez lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

EZEK LESZNEK A FELADATAID

  • A pénzügyes csapat támogatása (könyvelés, kontrolling területek)
  • Könyvelésben való részvétel, beérkező számlák feldolgozása
  • Vevői számlák és fizetési felszólítások rendszerezése, postázása
  • Táblázatok, kimutatások előkészítése, részvétel a gazdasági tervezésben
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ

  • Kapcsolódó területen folytatott felsőfokú tanulmányok
  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • Angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés, pozitív szemlélet, megbízhatóság
  • Monotonitástűrés

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • Megismerheted egy nemzetközi nagyvállalat pénzügyi folyamatait
  • Rugalmas időbeosztásban a tanulmányaid mellett tudsz dolgozni
  • Egy támogató és barátságos csapat vár rád
  • Később akár főállásban is dolgozhatsz nálunk
  • Az itt szerzett tudásod garantáltan értékes lesz a munkaerőpiacon
  • Extrák: céges konditerem, parkolási lehetőség, vállalati rendezvények, szakmai konferenciák, képzések

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA

  • Német nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

NÉZD MEG A VIDEÓNKAT, ÉS CSATLAKOZZ HOZZÁNK, VÁRUNK!

Budapest
Pest
Apprenticeships
no work experience required
Bachelor

Published on 11.10.2024