Okosotthon megoldássokkal foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI ÉS SZÁMVITELI MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:

Pénzügyi-számviteli végzettséggel rendelkezel
1-2 éves releváns munkatapasztalatod van
Bírod a monoton munkát is
Megbízhatóan, precízen, igényesen végzed a munkád
Jól kezeled az Excelt, és a többi Windows alkalmazást

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Felsőfokú vagy mérlegképes könyvelői végzettség
Business Central vállalatirányítási rendszer ismerete
Termelő vagy kereskedő vállalatnál szerzett tapasztalat (készletkezelés)

Főbb feladatok, munkák:

Ügyfél megrendelések kezelése, nyomon követése a Business Central vállalatirányítási rendszerben

Megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés:
Partner adatok rögzítése, karbantartása
Szállítólevek és teljesítési igazolások ellenőrzése
Számlák, díjbekérők kiállítása
Kintlévőségkezelés
Kompenzációs levelek készítése
Bejövő számlák iktatása, ellenőrzése, könyvelése
Bank, pénztár, bér könyvelés
Vevő és szállító egyenlegek karbantartása, elévült követelések egyeztetés után történő kivezetése
Készletekkel és tárgyi eszközökkel kapcsolatos mozgások lekövetése a könyvelésben és a nyilvántartásokban
Kollégákkal való kapcsolattartás és ügyintézés könyvelés, pénzügy és egyéb ad-hoc jellegű ügyekben
Aktiválások elkészítése, aktiválási jegyzőkönyvek készítése
Féléves-és éves zárás előkészítése
Könyvvizsgálati munka támogatása
Analitikus és főkönyvi nyilvántartások egyeztetése

Amit kínálunk:

Rész-vagy teljes munkaidő megállapodás szerint
Alkalmazotti jogviszony
Folyamatos fejlődési lehetőség
Betekintés egy technológiai startup mindennapjaiba, befektetésekbe, tőzsde világába, annak pénzügyi szabályozásába
Pörgős, fiatalos csapat
Családias irodai környezet, kert, madárcsicsergés
Home office lehetőség

Munkavégzés helye

1118 Budapest, Szüret utca 15.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Budapest
Full time

Published on 22.09.2024