Pénzforgalmi tervezési munkatárs! Szeretnél egy nagy múltra visszatekintő, magyar nagyvállaltnál dolgozni? A Magyar Posta Zrt. Pénzforgalmi tervezési munkatársat keres.

Főbb feladatok

  • A kolléga kiemelt feladata: a hitelintézetekkel és egyéb megbízókkal a pontos, szerződésekben vállalt határidőre történő pénzügyi elszámolások teljesítése, a felmerült hibák gyors korrigálása, a postaszintű elemzésekhez megfelelő minőségű adatok szolgáltatása, pénzforgalmi számla forgalmának tervezése
  • Feladataid többek között az alábbiak:
  • Feldolgozza, egyezteti a banki indításokat, ellenőrzi a banki egyenlegeket, nyomon követi a napi számlamozgásokat, rendezi az eltéréseket, alátámasztja a napi pénzmozgásokat a könyvelés számára.
  • Ellenőrzi, nyilván tartja és rendezi a pénzforgalmi termékekkel kapcsolatban érkezett tételeket továbbítja a számlakivonatokat a társosztályok felé.
  • Összeállítja a hitelintézeti készpénzellátás igényeket, engedélyezteti az előleg-beutalással rendelkező hitelintézeti igényeket.
  • Ellenőrzi, egyezteti, nyilvántartja a pénzforgalommal kapcsolatos számlák mellékleteit.
  • Összeállítja és továbbítja a banki forgalommal és elszámolásokkal kapcsolatos adatszolgáltatásokat, analitikákat.
  • Véleményezi a banki megállapodásokat, a banki elszámolások szempontjainak figyelembevételével.
  • Kidolgozza az elszámolás technikáját új szolgáltatás bevezetése során.
  • Egyezteti az elszámolásokat, feltárja a különbségek eredetét, elvégzi és ellenőrzi a szükséges javításokat.
  • Kezeli és vizsgálja a feltárt eltérésekkel kapcsolatos visszajelzéseket, az eltéréseket rendezi.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legmagasabb iskolai végzettség: Szakközépiskola/ gimnázium
  • Szakképzettség: gazdasági
  • 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Stabil informatikai ismertek (Word, Excel, Outlook,)
  • Kimagasló kommunikációs és együttműködő készség
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Precizitás
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű szerződés,
  • Hosszútávú stabil munkalehetőség
  • Általános 8 órás munkarendben történő munkavégzés,
  • Könnyen megközelíthető, modern iroda (Budapest 13. kerület)
  • Piacképes erősalapbér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Választható béren kívüli juttatások próbaidőt követően
  • Teljesítmény ösztönző rendszer
  • Céges laptop és mobiltelefon

Egyéb

A jelentkező a jelentkezéssel önkéntesen hozzájárul, hogy a Magyar Posta Zrt. (Székhely: 1138 Budapest, Dunavirág utca 2-6., Cg:01-10-042463, adatvédelmi tisztviselő: adatvedelem@posta.hu) a jelentkezésben megadott adatait a meghirdetett vagy az álláspályázat időszakában felmerülő másik betölthető pozícióra alkalmas jelölt kiválasztása céljából a kiválasztási eljárás végéig kezelje. A jelentkező az adatai törlését, a hozzájárulásának visszavonását a 1540 Budapest postacímen, vagy a toborzas@posta.hu e-mail-címen kérheti. Hozzájárulásának visszavonása azonban nem érinti a visszavonás előtt folytatott adatkezelés jogszerűségét. Az adatkezelésről a további tájékoztatás elérhető a www.posta.hu Adatkezelési tájékoztató menüpontjában.