Palettázó gépkezelő

Ingyenes céges busz a következő településekről : Nagykőrös, Kecskemét, Csépa, Tiszaug, Tiszakécske, Lakitelek, Tiszaalpár

Főbb feladatok:

Palettázó gép kezelése, hiba esetén hibaelhárítás (nem műszaki). A termelő sor késztermékeinek raklapra történő szabvány szerinti, esetenként kézi rakodása. Alapanyag, csomagolóanyag biztosítása a palettázó géphez.

Raklapjelölő címkéket felhelyezi minden palettára. A címkézőben szükség esetén a címkét cseréli. Címkéző megfelelő, rendeltetésszerű kezelése.

Dokumentáció pontos, naprakész vezetése.

A folyamatban lévő feladatokat, a munkához kapcsolódó tudnivalókat átadja a kollégájának. Szükség esetén leváltja, helyettesíti őket. Munkája során együttműködik az üzem más dolgozóival.

Munkájának befejezésével a munkaterületét és munkavégzéshez használt eszközöket tisztán tartja.

Felelős az- esetleges és időszakosan rábízott – áruk, fogyóeszközök és segédanyagok kezeléséért, takarékos felhasználásért.

Az álláshoz tartozó elvárások:

3 műszakos munkarend vállalása

Megbízhatóság

Ha rendelkezel targoncavezetői jogosítvánnyal (3324;3312;3313)

Amit kínálunk:

Miért jó velünk dolgozni? Mert a 3 műszakos munkarendet és a túlórákat díjazzuk havonta

Tisztességes fizetésed minden hónap 10-ig megbízhatóan érkezik a számládra

Nálunk a munkaközi szünet a fizetett munkaidő része – vagyis nem kell ledolgoznod

A munkaruha tisztításáról is mi gondoskodunk, így neked nem kell hazavinned és mosással fáradoznod

Cafeteria juttatással is számolhatsz

Házasságkötésed nettó 50 ezer Ft-tal, gyermeked születése esetén nettó 100 ezer Ft-tal tesszük még szebbé ezeket a napokat.

Cégünk Nyárlőrincen van, ami Kecskeméttől csupán 15 percnyire van autóval.

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Nyárlőrinc, 6032 Magyarország
Full time

Published on 21.10.2024