Összeszerelő operátor

A partnerünk egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Feladatok / Tasks

  • A rendelkezésre álló komponensekből a vevői igénynek megfelelő késztermék összeszerelése, ellenőrzése, csomagolása

  • A termék minőségének, ill. gyártási folyamatának dokumentálása

  • Előírt ciklusidők nyomon követése, betartása, termelési folyamatok lépéseinek dokumentálása

  • Speciális eszközöket és/vagy mérőeszközök használata

  • Ellenőrzi a termék megjelenését, funkcionalitását, és általános minőségbiztosítási teszteket végez

  • Általános minőségbiztosítási tesztek elvégzése

Amit nyújtunk / Offer

  • Versenyképes fizetés

  • Munkába járás támogatás

  • Negyedéves jutalom

  • Cafeteria

Requirements:
  • Általános iskolai végzettség

  • Alapfokú számítógépes ismeret

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Tanulási hajlandóság

Benefits:
  • Hasonló területen szerzet tapasztalat

  • Középfokú végzettség

Debrecen
Full time

Published on 30.09.2024