Összeszerelő diákmunka Székesfehérváron (WHC02808)

Pozíció leírása:

Székesfehérvári közúti járműalkatrész-gyártással foglalkozó partnerünkhöz keresünk diákokat kézi összeszerelő pozícióba! Partnerünk rugalmas, gyors és rendkívül ügyfélorientált. Ügyfeleikkel együtt olyan megoldásokat fejlesztenek ki, amelyek hatékonyabbá teszik a termékeiket. Közvetlen autóipari beszállítók, az idő során modulokra specializálódtak. Globális piacvezetők az "autó arca" terén.

Feladatok:

  • Fröccsöntött műanyag alkatrészek összeszerelése manuális és félautomata gyártósorokon
  • Csavarozás, összepattintás, préselés
  • Munkaterület rendezetten tartása

Amit kínálunk:

  • Br. 1590 Ft/óra
  • 30% műszakpótlék 18.00-06.00 között
  • Tiszta, rendezett, csendes üzemterület
  • Választható műszak (délelőtt, délután, éjszaka)

Elvárások:

  • Aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Precíz munkavégzés
  • Állómunka vállalása

Székesfehérvár
Apprenticeships

Published on 16.09.2024