Operátor (WHC013242)

Pozíció leírása:

Lukácsházi partnercégünkhöz keresünk Operátorokat újonnan nyílt területre könnyű fizikai munkára 4 műszakos munkarendben!

Feladatok:

  • Gyártósor adagolása
  • Késztermékek csomagolása
  • Az ellenőrzött késztermékek szkennelése, mozgatása, és palettára rakása
  • A késztermékek vizuális ellenőrzése az előírásoknak megfelelően

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, azonnali lehetőség
  • Saját állományú felvétel
  • Egy évre előre tervezhető munkarend
  • Fix 2 szabad hétvége egy hónapban
  • Ingyenes céges buszjáratok több irányból pl. Szombathely
  • Modern és tiszta munkakörnyezet
  • Teljesítménybónusz
  • Téli - Nyári bónusz

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolaivégzettség
  • Pontos, precíz és szabálykövető munkavégzés
  • 4 műszak vállalása
  • Minőségorientált szemlélet
  • Sikeres tesztírás irodánkban (Szombathely, Szelestey L u. 13.)

Lukácsháza, 9724 Magyarország
Full time

Published on 19.09.2024