Operátor

Az EcoPro Bm 2016 májusában vált ki anyavállalatából az EcoPro-ból. A katódanyagra specializálódott vállalat a szétválás után nagy volumenű növekedésbe kezdett a dél-koreai és külföldi piacokon. Az elektromos járművekre való kereslet növekedésének hatására 2018-ban elkezdték az első külföldi gyár tervezését, ami Debrecenben kerül megépítésre.

Feladatok

  • vezérlőterem működtetése
  • gyártás folyamatos működésének elősegítése
  • műszakjelentő létrehozása
  • berendezések, gépek működtetése
  • alapanyag betöltése a gépbe
  • csomagolási feladatok

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • műszakos rend vállalása

Előnyt jelent

  • angol nyelvtudás
  • minimum 1 év gyártásban szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk

  • Folyamatosan bővülő, új multinacionális vállalat tagjaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
  • Szabadalmaztatott egyedi technológiával rendelkező gyártó vállalatnál való fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő, pozíciónak megfelelő versenyképes bérezés és béren kívüli juttatási csomag (Cafeteria, bónusz)
  • Napi egyszeri meleg étkezés, amely díjmentesen jár minden kollégánk számára
  • Heti egy gyümölcsnap
  • Alkalmazotti jogviszony, általános munkarend

Operátor

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 28.06.2024