Operációs ügyintéző munkatárs

Banki partnerünk részére keresünk

Operációs ügyintéző munkatársakat kb. 3-4 hónapos határozott időre SZÉP kártya kampányhoz

Elvárások:

·       középfokú végzettség

·       MS Office alkalmazások (főleg Excel) felhasználói ismerete, magabiztos számítástechnikai ismeretek

·       gyors és precíz munkavégzés

·       képesség különféle feladatok párhuzamos végzésére

·       csapatmunkában való részvétel mellett önálló munkavégzés

·       kiemelkedő szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

·       megbízhatóság

Feladatok:

·       adatelemzés és ellenőrzés

·       statisztikai táblát vezetése

·       telefonos kapcsolatfelvétel és segítségnyújtás leendő ügyfelekkel

·       együttműködés belső szervezeti egységekkel

·       egyéb back office jellegű feladatok ellátása

Előny:

·       Korábbi adminisztrációs tapasztalat

Egyéb:

·       Munkaidő: H-P napi 8 óra

·       közvetlen banki állományba felvétel

·       Munkavégzés helye: Bp., 9. kerület

·       Versenyképes bérezés

·       Munkakezdés kiválasztás után azonnal

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Budapest
Full time

Published on 10.09.2024