ONLINE SZERKESZTŐ

A MEDIAWORKS HUNGARY ZRT.

online szerkesztőt keres

Te is azok közé tartozol, akik még szeretik lapozgatni az újságokat, vagy inkább az online térben szeretsz informálódni?

Szeretnéd kicsit közelebbről látni, hogyan működnek a szerkesztőségek, nyomdák, milyen a média világa?

A Mediaworks Hungary Zrt. egy olyan országosan ismert és jelen lévő médiavállalat, ahol arra törekszünk, hogy értéket teremtsünk nap mint nap, értékes és elkötelezett kollégák segítségével.

Légy te is tagja a mi óriás családunknak, és segíts nekünk abban, hogy a hír és a minőségi tartalom mindenkihez eljusson!

A Mediaworks Hungary Zrt. online szerkesztő munkatársat keres a szolnoki csapatába!

MIK LENNÉNEK A FELADATAID?

  • Online cikkek, tudósítások készítése.
  • Online tartalmak folyamatos gondozása, felügyelete.
  • Rendezvényeken, sajtótájékoztatókon való rendszeres részvétel, ezekről beszámolók, híranyagok készítése és feltöltése a felületre.
  • Hazai és nemzetközi politikai-, gazdasági-, kulturális-, és sportesemények bemutatása.
  • A heti értekezleteken felmerült témákhoz az online extrák lehetőségének felismerése, tervezése és megvalósítása.
  • Közösségi platformok használata, a bennük rejlő potenciál megtalálása és felhasználása.

MIT VÁRUNK EL TŐLED?

  • Rugalmasság, önállóság, gyorsaság, pontosság, kreativitás
  • Kiváló íráskészség és helyesírás, választékos fogalmazás
  • Terhelhetőség, jó szervezőkészség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

ELŐNYT JELENT, HA:

  • Dolgoztál már a CMS Tartalomszerkesztői rendszerben, és ismered a médiatípusokat (hírportál, blog, mikroblog, közösségi platform)
  • Alapszintú HTML ismeretekkel rendelkezel (szövegformálás, beágyazás, testreszabás)
  • Ismered a legnépszerűbb közösségi platformokat (Facebook, Instagram)
  • Rendelkezel alapvető képszerkesztési ismeretekkel (szintezés, fényerő, élesítés)
  • Ismered a videós platformokat (elsősorben a Youtube-ot)
  • Rendelkezel némi keresőoptimalizálási ismeretekkel

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú karrier lehetőség
  • Nagyvállalati háttér
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:  Szolnok

Pályázatát a bruttó bérigény és a munkakör megjelölésével várjuk, a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 17.10.2024