Műszakvezető (Barcs)

Az 1991-ben alapított Kőröstej Kft.

a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres,

országszerte közel 1.000 alkalmazottat foglalkoztató,

legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.

Barcsi gyáregységünk csapatába

Műszakvezető

pozícióba keresünk új munkatársakat.

Feladatok:

  • Termékgyártó és csomagoló műszakok irányítása, ellenőrzése
  • Technológia, valamint a termék előállítás felügyelete
  • A receptúráknak megfelelően, a termelési tervben meghatározott mennyiségű és minőségű termékek legyártásának biztosítása
  • A napi gyártási folyamatok megszervezésében közreműködés a többi műszakvezetővel és a termelési vezetővel
  • A termelési igényeknek megfelelő, optimális munkaerő szervezése, munkaidő-nyilvántartás felügyelete
  • Termeléshez kapcsolódó jelentések elkészítése

Előny:

  • élelmiszeripari termék előállító üzemben szerzett csoportvezetői/műszakvezetői munkatapasztalat

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (élelmiszeripari szakirányú képesítés előnyt jelent)
  • Kiváló vezetői és termelésirányítási képesség
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság, megfelelő higiéniai szemlélet
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Jó kommunikációs, szervező és problémamegoldó képesség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Ajánlatunk:

  • 3 évtizedes vállalati múlt, kiszámítható jövő, stabil vállalati háttér
  • Értékteremtő feladatok és kihívások Magyarország legnagyobb sajtgyártójánál
  • Felelősségteljes pozíció, sokrétű szakmai fejlődési lehetőség és kihívások egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, munkába járási támogatás, dolgozói biztosítás, dolgozói sajtcsomag, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények)
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!

Munkavégzés helye: 7570 Barcs, Mészégető u. 1.

Jelentkezés módja: Amennyiben a hirdetés alapján szívesen dolgoznál velünk, küldd el fényképes szakmai önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Barcs
Somogy
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary school

Published on 18.10.2024