test-header

Műszakvezető
test-header

Munkavégzés helye:Pécs

Munkakör célja:

A komplett logisztikai telep/üzem műszakos üzemeltetése a vonatkozó előírások, utasítások és felettesei utasításai szerint. A telep/üzem felelős irányítása felettese távollétében, annak helyettesítése. Az áruforgalommal/működéssel kapcsolatos komplex adminisztratív/technológiai tevékenységének menedzsmentje, dokumentálása, információszolgáltatási kötelezettségének való megfelelés, az áruforgalmazás zavartalan lebonyolításának biztosítása.

Munkarend: Folytonos-folyamatos műszakos 12 órás munkarend

Fő felelősségek:

  • A felettesei távollétében a telep/üzem felelős vezetője. Irányítja a technológiai és az áruforgalmi folyamatokat az érvényes előírások figyelembevételével. Intézkedik a szükséges beavatkozások végrehajtásáról. Felel a telepi/üzemi áruellátás, működés folyamatosságának biztosításáért. Szervezetek közötti átadás-átvételek koordinálása. Figyelemmel kíséri az idegen készletek alakulását és intézkedik azok mindenkori meglétére.
  • A kiadott szállítási/üzemi programok koordinálása, végrehajtása. Utasítások kiadása a szállítások indítására, leállítására, a szükséges termék váltásokra. Operatív kapcsolattartás a társ üzemekkel és a társ szervezetekkel, a folyamatos kiszolgálás és optimális készletszintek biztosításának érdekében.
  • Felelős az árukészletek mennyiségi és minőségi megőrzéséért, a logisztikai informatikai rendszerekben rögzített adatok naprakészségéért, a készletjelentések, anyagmérlegek elkészítéséért, kiértékeli a tapasztalt eltéréseket, rendellenességeket. Intézkedik a szükséges beavatkozások végrehajtásáról. Biztosítja a folyamatos telepi/üzemi kiszolgálást, a töltőkön jelentkező hibákat kezeli, a külső és belső vevőknek segítséget nyújt, elkészíti/kiadja a bizonylatokat.
  • Adatszolgáltatás a társszervezetek részére a hatékonyabb működés elősegítése érdekében. A Logisztika tevékenységeit érintő információk begyűjtése, rendszerezése, továbbítása a DS megfelelő szervezeteihez és vezetőihez és az intézkedések nyomon követése.
  • Felelős a biztonságos kiszolgálás/üzemeltetés fenntartásáért. Figyelemmel kíséri a technológia és egyéb segéd berendezések műszaki állapotát, működését, elvégzi ezek dokumentálását. Az észlelt hibákról, rendellenességekről azonnal tájékoztatja vezetőjét, elvégzi/elvégezteti az azonnal szükséges beavatkozásokat.
  • Felelős a telepen/logisztikai üzemben bekövetkezett súlyos ipari baleset vagy katasztrófa elhárításáért a vonatkozó vészhelyzeti tervekkel összhangban. Kapcsolatot tart fenn a hatóságokkal és beavatkozó szervezetekkel. Koordinálja a saját, valamint a külső erők/eszközök együttműködését. Szükség esetén részt vesz az események kivizsgálásában.
  • Felelős a beosztott dolgozók munkájának szervezéséért, irányításáért, ellenőrzéséért, a munkafegyelem betartásáért és betartatásáért. Továbbá elvégzi mindazon feladatokat, amivel a felettese megbízza.

Követelmények:

  • Felsőfokú vagy minimum középfokú szakirányú végzettség és minimum 5 év olajipari gyakorlat
  • B-kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent:

  • A termékek, technológiai folyamatok/rendszerek és/vagy szolgáltatások mély ismerete
  • Működési területet érintő jogszabályok általános ismerete
  • Jó kommunikációs készség, vevőközpontú szemlélet, lényeglátás és helyzetelemző készség, problémamegoldó készség
  • 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete, SAP rendszer, LOGIR, NICE, MEFTIR, MS Office, Cotas

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Folyamatos képzések, tervezhető és átlátható javadalmazás és előrelépési lehetőségek
  • Karácsonyi jutalom: egy havi alapbérnek megfelelő összeg,
  • Cafeteria:számos juttatási forma választható évi bruttó800 000 Ftértékben. A juttatások időarányosan már a próbaidő alatt is választhatók.
  • Élet- és balesetbiztosítása munkaviszonya teljes időtartama alatt.
  • Egészségbiztosítás:Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést.
  • Wellbeing juttatások:
    • Szezonálisan ingyenes szűrővizsgálatokat hirdetünk a munkavállalóink számára
    • Számos dolgozói kedvezmény vehető igénybe, (pl. kedvezményes tankolás)
  • Kiváló minőségű védőruhát biztosítunk számodra.
  • Munkába járási költségtérítés, vagy céges buszjárat!

Ha szeretnél a több, mint 50 éve a magyar gazdaság motorjaként működő csapatához tartozni, várjuk jelentkezésedet a „Jelentkezés” gombra kattintva önéletrajzod csatolásával!

Pécs
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 14.09.2024