MŰSZAKI - EGÉSZSÉGÜGYI PROJEKTMENEDZSER

Téged keresnek, ha:

  • Felsőfokú műszaki / gazdasági végzettséged van(műszaki menedzser, gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök)
  • Van tapasztalatod egészségügyi beruházások megvalósításában
  • Kiváló a szervező- és problémamegoldó képességed, és tudsz határidőre feladatokat teljesíteni
  • Képes vagy az önálló, pontos munkavégzésre, de hatékonyan dolgozol csapatban is
  • Rendelkezel hasonló munkakörben szerzett néhány éves releváns tapasztalattal(kivitelezés, üzemeltetés, karbantartás, projektmenedzsment területen)
  • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban
  • Szeretnél részt venni egy új egészségügyi beruházás megvalósításában és későbbi üzemeltetésében

Főbb feladataid lesznek:

  • Aktív részvétel az építészeti tervezés és megvalósítási stratégia előkészítésében
  • Projekt ütemtervének elkészítése és betartatása,valamint minden szakaszának a szoros nyomon követése
  • Tervező kiválasztása
  • Új kivitelező partnerek felkutatása
  • A kivitelezési munkálatok folyamatos felügyeletea minőségi és időbeli előírásoknak megfelelően
  • Projektekhez kapcsolódó ajánlatkérések műszaki tartalmának összeállítása, a beérkezett ajánlatok kiértékelése
  • Rendszeres riportálás a tulajdonosok és menedzserek felé
  • Alvállalkozókkal történőfolyamatos kapcsolattartás, kivitelezés koordinálás, ellenőrzés
  • Műszaki felülvizsgálatok,beszerzések és fejlesztésekmenedzselése
  • Épületek és gyártóberendezések költséghatékony műszaki üzemeltetése, gyártás támogatása
  • Együttműködés a kapcsolódó szakhatóságokkal, közmű szolgáltatókkal

Előnyt jelent:

  • Egészségügyi intézményben szerzett tapasztalat
  • Műszaki ellenőri vagy felelős műszaki vezetői képesítés

Az alábbi juttatási csomagot kínálja Megbízónk:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Határozatlan időtartamú munkaviszony
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Céges programok és csapatépítők
  • Lendületes, segítőkész csapat
  • Modern irodai környezet

Munkavégzés pontos helye:

  • Dél-Magyarország

Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette az érdeklődésed,

küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajod az

alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Bács-Kiskun
Full time

Published on 13.09.2024