Munkavédelmi-tűzvédelmi szakember

Szervezetünk feladata a törvényben meghatározott munkavédelmi és tűzvédelmi feladatok ellátása.

Elkötelezett vagy a szakma iránt és szolgáltatói szemlélettel rendelkezel? Várjuk jelentkezésedet!

A munkavégzés helye Budapest, de munkád során a Közép-magyarországi területhez tartozó telephelyek munkavédelmi, tűzvédelmi feladatainak ellátásáért leszel felelős, így az utazás is szerves része lesz a mindennapjaidnak.

Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait!

Új munkatársunk feladatai lesznek
- munkabalesetek, úti-balesetek, rendkívüli események kivizsgálása, nyilvántartása
- munkahelyi kockázatértékelések készítése
- részvétel a veszélyes munkaeszközök üzembe helyezésével kapcsolatos munkavédelmi feladatokban
- munkavédelmi és tűzvédelmi oktatások megtartása
- munkavédelmi, tűzvédelmi ellenőrzések, szemlék elvégzése

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- érettségi
- műszaki végzettség
- középfokú munkavédelmi végzettség
- középfokú tűzvédelmi végzettség
- MS Office felhasználói szintű ismerete

A végzettségek megléte a pozíció betöltésének feltétele.

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
- magas szintű szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
- hatékony problémamegoldás
- rugalmasság
- önállóság

Előnyként értékeljük
- szakirányú diploma megléte
- legalább 1 év hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
- saját gépjármű

Amit ajánlunk
- támogató munkahelyi légkör
- rugalmas munkaidő
- bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
- bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
- vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
- vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása munkavállalóink részére

Munkavégzés helye
Budapest, valamint a Közép-magyarországi területhez tartozó telephelyek

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2024-07-23

Vállalati bemutatkozó
Jobban megismernéd társaságunkat és kíváncsi vagy, mire számíthatsz a kiválasztási folyamat során, vagy melyik szervezetbe várunk Téged? Kattints ide és pillants bele feladatainkba, mindennapjainkba!

Budapest
Full time

Published on 02.07.2024