test-header

Működés támogató mérnök
test-header

Felelősségteljes feladatokra és munkakörre vágysz? Szeretnél a lehető legjobban belelátni a Petrolszolg vállalatunk életébe?

Akkor csatlakozz csapatunkhoz, mint

Százhalombattán!

Fő feladatok:

  • Mérnökségvezető munkájának  közvetlen támogatása szakmai anyagok, riportok, elemzések prezentációk elkészítésével és adatok begyűjtésével, rendszerezésével
  • Szervezeti egységek üzleti beszámolóinak és terveinek elkészítésében való részvétel
  • Eseti megbízás alapján koordinálja, irányítja a szervezeti egységben induló különböző projekteket
  • Fejlesztési javaslatok megtétele a szervezet működési hatékonyságának javítására
  • Vezetői és szakmai értekezleteket megszervezése
  • Vezetői instrukciók továbbítása a társosztályok felé

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú műszaki  végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év mérnök támogatói munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS office, SAP felhasználói szintű ismeret
  • Kiváló szervező és problémamegoldó készség

Amit mi tudunk nyújtani:

  • Hosszú távú, biztos munkahelyet,
  • Jó csapatot, folyamatos fejlődési lehetőséget, szakmai kihívásokat,
  • Karácsonyi jutalmat: egy havi alapbérnek megfelelő összeg,
  • Cafetériát: számos juttatási forma választható évi bruttó 800 000 Ft értékben,
  • Élet- és balesetbiztosítást a munkaviszonya teljes időtartama alatt,
  • Egészségbiztosítást – magánegészségügyi ellátást,
  • Munkába járási támogatást,
  • Céges okostelefont (iPhone),
  • Próbaidő után kedvezményesen tankolhatsz a MOL töltőállomásokon és ezt kiterjesztheted a családtagokra is.

Lokáció: Százhalombatta

A MOL Csoportnál tudjuk, hogy erősségünk a sokszínűségben rejlik. A kiválasztási eljárás során minden megfelelő képesítéssel és munkatapasztalattal rendelkező pályázónak egyenlő esélyeket biztosítunk az életkorra, nemre, fogyatékosságra, illetve megváltozott munkaképességre, szexuális irányultságra, vagy etnikumra való tekintet nélkül. A MOL Csoportnál mindenki számít.

Ha a toborzási folyamat bármelyik lépésénél a megváltozott munkaképességével kapcsolatos speciális igénye van, kérjük, jelezze ezt a toborzó csapatunknak! Szívesen segítünk.

Százhalombatta, 2440 Magyarország
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 26.10.2024