MRO beszerző
A CATL Debrecenben építi meg második európai gyártóbázisát, hogy még hatékonyabban szolgálhassa ki az európai piaci igényeket és fejleszthesse nemzetközi termelési hálózatát. Dolgozzunk együtt az európai elektromobilitás jövőjén!

A feladataid lesznek:

  • Az MRO beszállítói stratégia és a beszállítófejlesztés meghatározása, tervezése és végrehajtása;
  • Új MRO projektek beszerzése és ártárgyalások lebonyolítása;
  • Az MRO-beszállítók teljesítményértékelésének elvégzése;
  • Részvétel az MRO-beszállítók éves árcsökkentési és költségcsökkentési tevékenységeiben;
  • A megrendelések és a követelések önálló kezelése;
  • Részvétel az ellátási lánc optimalizálási kezdeményezésekben;
  • Közreműködés az operatív beszerzés törzsadatainak (MRO, kategóriák) kezelésében;
  • Projektvásárlási stratégia végrehajtása;
  • Elvégezni a teljes beszerzési ciklust a beszállítók minősítésétől, az ajánlattételen, a beszállítók kiválasztásán és a szerződéskötésen keresztül a teljesítésig a konkrét projektigényeknek megfelelően az ár/minőség/ütemezés figyelembevételével;
  • A beszállítói kapcsolatok kezelése, a szállítói teljesítmények figyelemmel kísérése és folyamatos javítása;
  • A beszállítói piac trendjeinek és változásainak folyamatos nyomon követése.

Amit tőled várunk:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Legalább 2 éves beszerzői tapasztalat multinacionális vállalatnál;
  • Az üzleti tárgyalások önálló lebonyolítására;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Jártasság az irodai szoftverekben és az SAP/SRM rendszerekben;
  • Debreceni munkavégzés vállalása.

Előnyt jelent:

  • Kínai nyelvtudás;
  • Termelési terület beszerzés oldali támogatásában szerzett több évestapasztalat;
  • Műszaki affinitás.

Amit mi biztosítunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség;
  • Részvétel egy korszerű gyártóvállalat stratégiai folyamatainak kialakításában.

Debrecen
Full time

Published on 01.08.2024