Mirelit és pizza sütő munkatárs

Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport, mely munkatársainak személyre szabott betanítást, mentorrendszert biztosít, ami lehetővé teszi, hogy végzettségtől és szakmai tapasztalattól függetlenül sikeres legyél a rád bízott feladatkörben.

Feladatok:

  • Mirelit áruk és pizza sütése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév

Munkaidő

  • Hétfőtől vasárnapig15:00-20:00 vagy 16:00-20:00közötti beosztásban
  • Heti 2-3 alkalom vállalása előzetes egyeztetés alapján

Amit kínálunk

  • Bruttó 1800 Ft/óra alapbér, vasárnapi munkavégzés esetén bruttó 2600 Ft/óra kiemelt bérezés
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1800-2600 Ft lesz

Előnyt jelent:

  • Érvényes egészségügyi kiskönyv megléte
  • Hétköznapok vállalása

Jelentkezés Amennyiben felkeltette az érdeklődésed ez a diákmunka, kérjük, hogy töltsd ki a lenti űrlapot és nyomd meg a jelentkezés gombot. Kollégáink hamarosan keresni fognak a megadott elérhetőségeiden!