Minőségellenőr

Tecnica Ungheria Kft.

Olasz tulajdonú 1960-ban alapított vállalat, amely jelenleg 10 országban 6 féle gyártóüzemmel rendelkezik, összesen több mint 3.150 főt foglalkoztat. Termékei világszerte több mint 10.000 üzletben kaphatók. Termékportfoliójához tartoznak a Blizzard-Tecnica, Lowa, Moon Boot®, Nordica, and Rollerblade® termékei Nagykállói gyártóüzemünk bővítése kapcsán keresünk

Nagykállói gyártóüzemünk bővítése során munkavállalókat keresünk

Minőségellenőr munkakörbe

három műszakos munkavégzésre

Főbb feladatok:

  • A termékek gyártásközi, illetve végellenőrzése
  • Az ellenőrzés eredményének dokumentálása
  • Munkautasítások betartása, feltárt hibák jelzése
  • Selejt mennyiségének visszaszorítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középiskolai végzettség

Az Álláshoz tartozó előny:

  • Minőségellenőri munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • 8 órás munkavégzés / hétfőtől péntekig
  • Prémium,  egyéb juttatás
  • Teljesítményre ösztönző juttatási rendszer
  • Ingyenes céges buszjárat- Nagykálló vonzáskörzetében, Nyíregyháza, Újfehértó és Érpatak.
  • Munkába járás támogatása – 30.-ft/km költségtérítés gépkocsival, bérlet hozzájárulás
  • Emelt összegű cafeteria K&H SZÉP kártya

A munkavégzés helye: Nagykálló

Amennyiben szimpatikus Önnek a lehetőség, úgy várjuk önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy érdeklődjön a 06-42 / 88 73 63 – as telefonszámon.

Nagykálló, 4320 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 07.10.2024