MINŐSÉGELLENŐR

Feladatok:

  • A termeléshez kapcsolódó gyártási előírások, munkautasítások betartásának ellenőrzése
  • Laboratóriumi vizsgálatok elvégzése gázkromatográf, fénymikroszkóp és mechanikus berendezések segítségével
  • Gyártósorokon készülő termékek minőségi előírások szerinti ellenőrzése
  • A termékeknél, eljárásoknál tapasztalható hibák és eltérések dokumentálása
  • Operátorokkal, műszakvezetőkkel és minőségügyi mérnökökkel való aktív együttműködés
  • Az üzemben gyártott termékportfólió és az alkalmazott gyártástechnológia megismerése
  • Minőségügyi projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 1-3 éves tapasztalat minőségbiztosítási területen, mint minőségellenőr vagy minőségügyi technikus
  • Műszakos munkarend vállalása (éjszakai munkavégzés is!)
  • Pontos, alapos, lelkiismeretes munkavégzés
  • Képesség az önálló munkavégzésre és a csapatmunkára egyaránt
  • Nagyfokú fizikai terhelhetőség
  • Monotonitástűrő személyiség

Előnyök:

  • Vegyésztechnikus végzettség
  • Gyártási/termelési környezetben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálnak:

  • Versenyképes személyi alapbér, éjszakai + vasárnapi pótlék, Cafetéria
  • Belépési bónusz
  • Biztos nemzetközi háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bejárás támogatása (átlagon felüli km hozzájárulás vagy ingyenes céges buszjárat a környező településekről, illetve Budapestről)
  • Kedvezményes étkezés, reggeli péksütemény és gyümölcs
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

Munkavégzés pontos helye:

  • Újhartyán (Ipari Park, az M5-ös autópálya mellett)

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka lehetőleg fényképes, aktuális magyar nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!

Pest
Full time

Published on 03.10.2024