MINŐSÉGELLENŐR

Feladatok:

  • Fém alkatrészek, termékek méréssel való ellenőrzése (gyártásközi- és végtermék ellenőrzés)
  • Tolómérős, mikrométeres és egyéb műszeres mérések elvégzése
  • Műszaki rajzok olvasása, értelmezése
  • Önálló döntéshozatal kész darabok megfelelőségében, illetve nem megfelelőségében
  • Selejtezés
  • A biztonságos munkavégzéshez szükséges követelmények betartása
  • Mérések dokumentálása SAP rendszerben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 3 év tapasztalat gyártócégben, minőségellenőr munkakörben
  • Magabiztos műszaki ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Alapvető rajzolvasási készség, méréstechnikai ismeretek
  • SAP, ERP vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete

Megbízónk az alábbi juttatási csomaggal várja:

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Dinamikusan fejlődő, stabil, szakmai háttér
  • Piacképes juttatási csomag
  • Szabad hétvégék
  • Kiszámítható munkarend

Munkavégzés pontos helye:

  • Budapest, X. kerület

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését,

küldje el számunkra magyar nyelvű, lehetőleg fényképes szakmai önéletrajzát jövedelem igény megjelölésévelaz alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Budapest
Full time

Published on 12.09.2024