Minőségbiztosítási technikus (WHC012708)

Pozíció leírása:

Minőségbiztosítási technikus

Feladatok:

  • Hibás termékek elemzése

• A gyártási folyamatok nyomon követése és támogatása

• 5S standardok alkalmazása és betartása

• Részvétel a prototípus-, szériagyártás és mintagyártás folyamataiban

• Eszkaláció a minőségi problémák esetében

• A gyártásban lévő mutatószámok támogatása, nyomon követése és fejlesztése

• Belső hibaköltségek elemzése és a hibaokok feltárása

• Alkalmazkodás a törvényi és egyéb követelményekhez, beleértve a minőségirányítási és környezetirányítási rendszer követelményeit, a belső szabályokat és a vonatkozó vevői követelményeket

• Vevői érdekek képviselete a munkavégzés során

Amit kínálunk:

Versenyképes juttatási csomag

Stabil multinacionális vállalati háttér

Határozatlan munkaszerződés

Fejlődési és karrier lehetőségek

Szennyeződésmentes, tiszta gyártási környezet

Elvárások:

• Középfokú műszaki végzettség

• Releváns területen szerzett szakmai tapasztalat, de műszaki területen végzett pályakezdők jelentkezését is várjuk

• Mechanikai és mechatronikai folyamatok ismerete

• Műszaki rajz és elektromos kapcsolási rajz olvasási készség

• Ms Office biztos ismerete

• Együttműködési készség csapatban és jó kommunikációs adottságok

• Jó problémamegoldó készség

• Stressztűrő képesség és proaktivitás

• Több műszakos munkarend vállalása (3-4 műszak)

Debrecen
Full time

Published on 07.09.2024