Minőségbiztosítási Mérnök (többféle munkakör)

Minőségbiztosítási Mérnök
Az új cégedHajdú-Bihar megye központi lokációjában kiváló megközelítéssel multinacionális autóipari partnerünk keresi Minőségbiztosítási csapatába új kollégáit többféle munkakörbe! A vállalat változatos technológiai környezettel, stabil és sokrétű vállalati háttérrel rendelkezik. Költözés esetén relokációs támogatást is biztosítanak.
Legfontosabb feladataid az új munkakörökben:
Beszállítói minőségügyi mérnöki pozícióban:

  • Beszállítói reklamációk kezelése
  • Beszállítói értékelések és jóváhagyások
  • Bejövő áru ellenőrzési terület folyamatainak koordinációja
  • Aktív részvétel a beszállítók fejlesztésében
  • Minőségügyi dokumentációk ellenőrzése és elkészítése (pl. beszállítói 8D kezelése)
  • Nem megfelelő alapanyagok kezelése, alkatrészek zárolása, a szükséges intézkedések bevezetése
  • Beszállítói teljesítmények kontrollálása, változáskezelés beszállítói területen
  • Beszállítói auditok végrehajtása

Gyártási Minőségbiztosítási Mérnökként:

  • Gyártósorok támogatása minőségügyi kérdésekben
  • Gyártás során felmerülő minőségügyi problémák azonosítása, gyökérokok feltárása
  • Javító és preventív intézkedések bevezetése
  • Minőségügyi dokumentációk készítése (pl. ellenőrzési tervek, munkautasítás)
  • Részvétel az auditokra való felkészülésben, auditok lebonyolításában

Vevői Minőségbiztosítási Mérnökként:

  • Aktív kapcsolattartás a vevőkkel
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Minőségügyi problémáknál gyökérokok feltárása, javító intézkedések bevezetése a termelésben
  • Vevői auditok szervezése, lebonyolítása
  • 8D riportok készítése

Mire van szükséged a sikerhez

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 1-2 éves minőségbiztosítási mérnök tapasztalat vagy gyakornoki tapasztalat minőségbiztosításban junior jelölteknél
  • Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudás

Mire számíthatsz partnerünktől

  • Fiatalos, dinamikus légkör
  • Modern gyártási közeg
  • Erős alapbérezés és egyéb juttatások: cafeteria, éves bónusz, bejárási támogatás, relokáció esetén albérlettámogatási lehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Mit kell tenned mostAmennyiben érdekesnek találtad a lehetőséget, kattints a ‘jelentkezem’ gombra és küldd el nekünk friss lehetőleg angol nyelvű önéletrajzod!