MÉRNÖKSÉGI CSOPORTVEZETŐ

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • 4-5 fő mérnök munkájának koordinálása.
  • Napi mérnökségi megbeszélések levezetése.
  • Kapcsolattartás vevőkkel (Új termékek tervezése és alkalmanként régi termékek áttervezésével kapcsolatban).
  • Mintagyártások koordinálása.
  • Új termékek bevezetésénél a gyártórészleg informálása és támogatása.
  • Csomagolóanyag tervezés ArtiosCad és SolidEdge szoftverekkel.
  • Meglévő rajzok és műszaki dokumentációk felülvizsgálata és karbantartása.
  • Árkalkulációk készítése, ellenőrzése.
  • Utókalkulációk készítése.

Szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Minimum 2-3 éves tapasztalat mérnöki pozícióban, termék tervezésében, rajzolásában.
  • Szakirányú műszaki végzettség (Könnyűipari mérnök, Gépészmérnök)
  • Angol társalgási/kommunikációképes nyelvtudás (Partnerekkel való kapcsolattartás miatt).
  • Jó problémafelismerő és problémamegoldó készség.
  • Vezetői attitűd.
  • Határozott fellépés.

Pozíció betöltéséhez előny, de nem feltétel:

  • Mérnökségvezetőként vagy mérnök csoportvezetőként szerzett tapasztalat.
  • Könnyűipari mérnök végzettség.
  • Csomagolóanyag tervezésben szerzett ismeret.
  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat.

Amit Partnerünk kínál:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapbérezést adnak.
  • Éves teljesítményed alapján év végén bónusszal jutalmaznak.
  • Lakhatási támogatást nyújtanak.
  • Kihívásokkal teli, változatos munka vár Rád egy stabil vállalatnál.
  • Egy fiatalos csapat tagja lehetsz, ahol jó munkahelyi légkör és összetartó közösség vár Rád.

Munkavégzés helye:2500 Esztergom, Mátyás király utca 46.

Munkaidő:Hétfőtől-péntekig 08:00-16:30

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, és szívesen csatlakoznál a Partnerünk csapatába, akkor jelentkezzfrissített MAGYAR nyelvűönéletrajzodcsatolásával az alábbi gombra kattintva:

Komárom-Esztergom
Full time

Published on 03.07.2024