MEGRENDELÉSFELDOLGOZÓ (MÁGOCS)

Főbb feladatok:

  • Beérkezett megrendelések kezelése vállaltirányítási rendszerben, azok dokumentálása, kidolgozása, előkészítése
  • Megrendelések gyártási listákba tervezése, szállítási idő menedzselése, ha szükséges (pl.: rövid szállítási határidő)
  • Megrendelések PED-listába beírása, besorolás ellenőrzése, szükség esetén egyeztetése a MEO-val, értékesítővel
  • Vállalatirányítási rendszerben lévő, az értékesítő által feltöltött megrendelés ellenőrzése, javítása és továbbítása a konstrukció felé
  • A megrendelésekhez fűződő, a megrendelésfeldolgozás és konstrukciót érintő kérdésekkel kapcsolatos e-mailek írása/megválaszolása és dokumentálása
  • Megrendelések árainak, költségeinek ellenőrzése, kalkulációk készítése

Elvárások:

  • Hasonló területen szerezett tapasztalat
  • Német és /vagy angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • Magas stressztűrő képesség
  • Informatikai rendszerek használatában jártasság

Amit nyújtanak:

  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Innovatív munkakörnyezet

Munkavégzés pontos helye:

  • Mágocs, Baranya vármegye

Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette az érdeklődését,küldje el számunkra lehetőleg magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi„JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Baranya
Full time

Published on 03.07.2024