Mechanikus karbantartó

Legyünk együtt sikeresek!

Mechanikus karbantartókat keresünk Partnerünk részére:

Pozíció leírása:Gyártóberendezések, napi termeléshez szükséges eszközök műszaki állapotának megfelelő szinten tartása;
Karbantartási tervek végrehajtása és dokumentálása;
Üzemzavarok elhárítása, hibakeresés és a gyártóberendezés meghibásodások elhárítása;
Gyártóberendezések, eszközök telepítésében, üzembe helyezésében való részvétel;
Gyártóberendezések beállítása, termékváltások és átállások végrehajtása;
Géphibára visszavezethető belső kiesés csökkentése;
Fejlesztési javaslatok a termelés hatékonyságának, minőségének fejlesztése érdekében;
Gépkezelők betanítása, támogatása;
A leállási terv szerinti feladatokat elvégzi és dokumentálja;
Karbantartási dokumentációk vezetése, alkalmazása;
Együttműködés a vállalat társterületeivel.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Requirements:

Középfokú műszaki végzettség;
Hidraulikus és pneumatikus gépek karbantartásában és egyéb termelő gépek javításában szerzett tapasztalat.

Benefits:

3+3-as munkarend, 12 órás folyamatos műszak;
Versenyképes bérezés;
Lakhatási támogatás igénylehető(amennyiben Győr minimum 60 km-es körzetéből költözik Győrbe albérletbe az itteni munkavégzés miatt);
Támogató munkakörnyezet;
Fejlődési lehetőség.

Qualities:

Előny forgácsolási, hegesztői ismeretek, darukezelő, emelőgép jogosítvány, targoncavezető jogosítvány és végzettség.

Győr
Full time

Published on 06.10.2024