Magasemelésű targoncás

A Pannon-Work Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe: Magasemelésű targoncás

Partnerünk elektronikai eszközök szervizelésével foglalkozó amerikai nagyvállalat.

Feladatok:

Napi ciklikus számolás végrehajtása, a számolólap pontos kitöltése
Lokációellenőrzés
Raktári dolgozókkal való együttműködés
Leltári tevékenységekben való aktív részvétel
Selejtezésében való részvétel az anyagok összekészítése, csomagolása
Segítség nagyobb alapanyag kiszállítások lebonyolításában
Nehéz anyagok emelése

Requirements:

Alapfokú számítógépes ismeret – Excel, Outlook (e-mail)
Középfokú végzettség
OKJ Targoncavezetői engedély (3324; 3313)
Magasemelésű targonca használatában tapasztalat
2 műszak vállalása (6:00-14:00, 14:00-22:00) + esetleges túlórák vállalása

Benefits:

Versenyképes alapbér
Emelt műszakpótlék (du. 20%)
Egyéb juttatások – Cafetéria, teljesítménybónusz
Céges buszok
Várható nettó havibér: 388.000 – 417.000 Ft

Üllő, 2225 Magyarország
Full time

Published on 02.08.2024