Logisztikus angol nyelvtudással

Szerszám készítéssel és műanyag feldolgozással foglalkozó céghez keresünk logisztikus munkatársakat angol nyelvtudással.

Mikor jelentkezz hozzánk?

  • Ha tudod vállalni, hogy 1 műszakos munkarendben kell dolgoznod
  • Ha rendelkezel minimum középfokú logisztikai szakirányú végzettséggel és ezen a területen szerzett tapasztalattal
  • Amennyiben szóban és írásban egyaránt magabiztos az angol nyelvtudásod

Milyen juttatásokra számíthatsz?

  • Bruttó 440.000 Ft-os havi bérezésed mellett nettó 37.500 Ft Cafeteria juttatásban lesz részed
  • Utazási támogatást biztosítunk a munkába járáshoz

Milyen feladataid lesznek?

  • Ellenőrzöd és szakmailag felügyeled a logisztikai tevékenységeket
  • Figyeled a készletet, optimalizálod és készlettervezést végzel
  • Nyomon követed és tervezed a logisztikai költségeket
  • A megrendelő által elvárt feltételekkel biztosítod a készáruk kiszállítását
  • A kapcsolódó szakmai területekkel kapcsolatot tartasz

Hol fogsz dolgozni?

  • Kecskeméten

Kecskemét
Full time

Published on 14.09.2024